| Palorma a întrebat:

Acum 3 luni mi s-a închis contul de Facebook deoarece am primit prea multe raporturi.
Am trimis o poza cu actul de identitate iar dupa o saptamana am observat ca imi cere parola. O pun dar nu se intampla nimic. Incerc sa o schimb. Am apasat de cel putin de 100 de ori pe retrimite codul si nu primesc nimic))))
De 3 luni încerc sa l recuperez doarece am ceva foarte important pe el.
Stie cineva ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu primesti pentru ca nu verifici adresa de email corecta!
Cel mai probabil ai alta adresa de email sau alt numar de telefon, cu care ti-ai facut contul pe FB
Ori, poate FB a decis sa-ti inchida definitiv contul, pentru postarile ilegale pe care le-ai facut.
Din pacate, doar Administratia FaceBookului te poate ajuta!

| zilog a răspuns:

Poate ca ai facut tu vreo prostie pentru care nu te poate ierta
te-ai dat la vreo copchilă minoră sau ceva comentarii cu droguri terorism sau rasism sau lucruri nasoale rău cam de genul acesta
si isi iau si ei masuri de precautie sa nu mai glumesti cum nu se glumeste

| Palorma explică (pentru zilog):

Mnah. Nu era contul meu. Era contul unui prieten iar el a pus o postare "dati raport la cont ". Iar acum isi vrea contul inapoi)

| zilog a răspuns (pentru Palorma):

Si eu ce sa fac acum?