| pkpdionut a întrebat:

Am incercat sa intru pe Instagram si m-a pus sa bag username si parola caz in care eu eram logat tot timpul (fara sa ma puna sa scriu nume si parola) si dupa ce le-am scris si am dat log in imi zice ca e parola gresita si cand dau sa resetez zice ca nu corespunde email-ul cu contul de insta, cu toate ca stiu cu siguranta care e parola, numele si email-ul. E posibil sa fi fost sters cumva/de undeva?

2 răspunsuri:
| curioasa210 a răspuns:

Si eu patesc la fel. De pe laptop nu pot deloc, mi se intampla la fel ca si tine. Dar pe alt calculator pot. Nu stiu ce se intampla. Probabil nu iti mai accepta calculatorul/laptop-ul. Sper ca te-am ajutat.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Ionut,

Incearca sa te loghezi si de pe un alt dispozitiv. Daca acest lucru nu functioneaza, exista posibilitatea ca acel cont sa fi fost compromis, caz in care te sfatuim sa incerci sa il recuperezi urmand pasii indicati aici https://help.instagram.com/368191326593075