| Smico a întrebat:

Cine poate sa ma ajute cu id-ul? Am crezut ca am schimbat parola si am dat pas gresita de multe ori si id meu s-a blocat am incercat sa intru pe yahoo mail am scris contul si pas buna am scris codu ala si zice sa scriu un nume scriu dar nu mg incerc mai multe si dintre ele unu e bun apoi zice.This account is temporarily locked for 12 hours adica e blocat 12 ore dupa 12 ore iar mi se intampla fa fel cu numele cel care l-am bagat atunci si am mers acum nu-mi merge si imi merge altu dintre celelalte si iar e blocat 12 ore pentru ca mi se schimba numele acolo si e ca si cum gresesc parola si de aia imi da tot asa in truna ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Eu zic sa il lasi putin mai mult de 12 ore si daca nu merge asa cand deschizi messu dai la "forgot your password" si cu cele 2 intrebari secrete vei rezolva dar majoritate care isi fac id isi uita intrebarile si raspunsurile asa ca ai grija!