| intrebcenustiu a întrebat:

Am intrat aseara pe darkweb sa caut ceva iar cam la o ora dupa, a oprit un mercedes negru vechi in fata blocului, erau 4 barbati in el si s-au uitat la mine la apartament vreo 2 ore incontinuu pana cand am tras draperiile si m-am culcat de frica. Credeti ca voi pati ceva?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Agentii darkweb-ului nu umbla cu mercedes-uri vechi, umbla cu Oltcit-uri. Esti in regula.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vise de noapte.

| sierra1 a răspuns:

Te-au luat la ochi, erau băieții-imbrăcați-in-negru. Atenție ce și cu cine vorbești!

| doctorandus a răspuns:

A intra pe dark web nu e infractiune (in sine). Pe urma totul depinde de ce faci pe dark web (daca vrei sa cumperi droguri, arme, pornografie cu copii, etc.).

| Simpatic a răspuns:

Erau barbatii in negru (Men in Black) si vroiau sa iti stearga memoria cu acel aparat al lor special care emite o lumina rosie.
Pff pe bune acum tu te auzi ce spui.
Atata timp cat nu faci tranzactii pe dark web cum sunt unii care vand arme, droguri si ce alte zeci de prostii mai vand sau mai cumpara, nu ai de ce sa iti faci griji.
GRIJI sa iti faci ca nu stii sa folosesti un PC si o sa ti-l viruseze lejer acele siteuri apoi o sa iti compromita sistemul, o sa ai trojan, o sa iti bage ramsonware si alte chestii malware.
De asta e de evitat dark web pentru ca nu e nimic om acolo.

| Catrice a răspuns:

Nașpa.

| Dismally a răspuns:

Cred ca ai vazut prea multe filme laughing

| Goete a răspuns:

Asa a patit si bunicul meu inainte de a muri in accident.

| Lukasssz a răspuns:

Stai linistit, nu patesti nimic.

| Invictusman a răspuns:

Trebuia sa arunci cu o găleată cu apa sa vezi cum plecau extraterestrii.

| SingleForOne a răspuns:

Numai spune...hee hee

| badpanda a răspuns:

Voiau o poza de-a ta ca sa invete un catelus sa latre.

| luizaionescu45 a răspuns:

Depinde dacă ți au descoperit IP ul, de acum încolo când întri asigurate ca e totul safe

| Zuzu1991 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Lal dude, esti asa de amuzant
e absolut hilar, cum umbla porcul cu paiul in gura cand cineva zice ca "iti iau IP-u' si ti-o trag"
dar tu esti la un nivel superior, habar nu ai ce e aia Dark Web, unde IP-ul tau e SUPER PROTEJAT de tor, care e cea mai buna solutie de ascuns IP care exista, iar fara tor nu poti sa intrii pe Dark Web... PUNCT (efectiv IP-urile dark web-ului nu pot fi accesate in afara retelei tor)

iar asta e raspunsul si la "intrebare", daca nu cumva ai fost asa de imbecil sa iti dai adresa pe dark web, atunci intrebarea ta e fabricata TOTAL, pentru ca nimeni nu te poate gasi altfel
de asta e folosit dark web pentru pedofilie, droguri, arme, hacking la cerere, ucigasi platiti samd

| luizaionescu45 a răspuns (pentru Zuzu1991):

| Zuzu1991 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Tor = retea UNDERGROUND, gandita si realizata de CIA (dap, CIA, NOOOOOOOOOOOOOO SHllllllllllllllllllllllllllllllT) ca sa le permita agentilor lor proprii sub acoperire sa trimita in siguranta informatii fara sa le fie frica ca sunt interceptate de inamici
cel care a gandit reteaua a declarat PUBLIC, ca daca reteaua nu e publica atunci NU ARE NICI O SANSA sa fie si anonima (am un nod tor, vin date pe el, e, EVIDENT, ca sunt agenti CIA, daaaaar, daca e anonima, atunci nu se stie ca au fost agenti CIA sau nu)

sper ca te-am convins tongue~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

| BaciuFlorin a răspuns:

Depinde ce ai căutat, vezi si tu du le ceva de mâncare intreaba i ce i cu ei acolo, zi le ca sti pe unu care intra pe DIP UEB maniac d ala vezi ce da din ei

| OmuCuProgramarea a răspuns:

Au venit sa-ti dea pachetul, tu n-ai mai intrat niciodata pe darkweb tati? Tu intri pe darkweb fara sa stii regulile? Ala era un fel de ritual de initiere in ca sa intri in rand cu darkwebul dar ai fost un bleg ca nu ai coborat sa-l ridici, nu mai ai ce cauta acolo, a 2-a oara, iese urat.