| Bianca21122005 a întrebat:

Am o intrebare Sa am incredere in eMAG? Am comandat doua pandantive bff si le am primit dar cu intarziere dar acum am comandat niste ochelari vr. Credeti ca o sa mi i aduca intregi? Pot sa anulez comanda oricand. A mai comandat cineva
lucruri mai scumpe? Daca da le primiti intregi?

5 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

In conditii normale (adica in perioada linistite, nu Black Friday sau Craciun), EMag este o firma care nu are probleme legate de livrare sau integritatea produselor livrate, indiferent de valoarea lor. oricum, in cazul oricarei probleme, ai drept de retur al produsului, in termen de 30 de zile de la livrare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu a mai comandat nimeni de la eMAG lucruri intregi. Nici nu stiu cum a ajunt altfel cel mai mare magazin online din Romania cu milioane de euro cifra de afaceri lunara.

| Adry05 a răspuns:

Normal... O zici de parca e o normalitate sa le primesti stricate sau rupte...

| alii98 a răspuns:

Am comandat multe chestii, niciuna nu a avut probleme, decat cu livrarea la laptop ca am 2 adrese in cont si am facut comanda la ei din magazin si mi-a selectat alta adresa, in rest totul a mers bine

| Ora de net a răspuns:

Buna, Bianca,

eMag este un serviciu de incredere. In cazul in care nu esti multumita, poti oricand sa returnezi produsul sau sa te adresezi protectiei consumatorului. Mai multe detalii https://www.emag.ro/info/topic/comenzi-si-livrare