| Iuliapp a întrebat:

Am o problema cu Instagramul nu ma pot conecta îmi da eroare la fel îmi face și dacă vreau sa ma conectez de pe alt telefon? Nu merge nici sa ma conectez la alt cont. A mers de vreo 2 3 ori dar acum nu mai merge poate fi de la ei? Ma poate ajuta cineva? A mai pățit cineva?

Răspuns Câştigător
| Drexton a răspuns:

Am aceeasi problema, nu mai pot da log in. Aparent au cazut serverele de la Instagram si de la Facebook in jur de ora 18, acum se cauta o rezolvare pentru aceasta problema =)

5 răspunsuri:
| Danny9889 a răspuns:

Salut am si eu aceeași problema si multi alti am citit undeva ca se lucreaza la platforma...

| Lydia2806 a răspuns:

Buna
Am înțeles că se lucrează la platformele Facebook, Instagram și WhatsApp. Unora s-ar putea sa nu le meargă WhatsApp-ul sau sa nu poata sa trimita poze. O sa se rezolve până maine

| Iuliapp explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri! M-am mai linistit laughing

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil este o eroare a sistemului lor.

| Dobre_Gabi_1999 a răspuns (pentru Drexton):

Am și eu o problema la Instagram, nu îmi merge deloc sa ma conectez, cică parola greșita dar cu parola aceea m-am conectat mereu, cine ma poate ajuta și pe mine va rog frumos?