| DedeDenisaforest a întrebat:

Bună TPU! De ieri am o problema cu instagramul. M-am deconectat de pe contul principal, să intru pe cel secundar si acum nu ma mai pot conecta la contul principal, de fiecare data când încerc sa ma conectez îmi apare,, Eroare, te rugam sa aștepți câteva minute înainte de a te conecta din nou.,, Am încercat sa ma conectez și de pe un alt telefon și nu merge. Va rog ajutati-ma, am un cont de 2, 900 de fllw, am muncit din greu pentru acel cont.

5 răspunsuri:
| Jurasim a răspuns:

Elimina de tot contul secundar pe care te-ai logat (deconecteaza-te de tot astfel incat sa nu mai ai nici un cont ramas in istoric) si adauga apoi din nou contul principal. Daca tot nu merge, probabil introduci anumite date gresite; asigura-te si de acest fapt. Ma gandesc ca iti sti datele de conectare, dar daca nu te-ai mai deconectat de mult de la cel principal e posibil sa iti mai uiti cateodata si parola sau prima data cand ti-ai creat contul sa fi introdus in loc o alta litera/ numar gresit la parola respectiva. Poti sa selectezi ca ti-ai uitat parola si sa creezi alta noua apoi, introducand username-ul/ email-ul tau.

| DedeDenisaforest explică (pentru Jurasim):

Mulțumesc de rasp. Am incercat și asa, dar nu a mers!

| Jurasim a răspuns (pentru DedeDenisaforest):

Daca nu, restarteaza telefonul sau vezi daca ii actualizat instagramul, daca are cea mai noua versiune; sau daca nu dezinstaleaza-l de tot si apoi reinstaleaza-l inapoi. In ziua de astazi ce nu e posibil, sunt destule cauze din care poate sa nu mearga ceva; am avut cateva idei; dar ii greu de spus sau sa imi dau seama care-i cauza.

| Theridey a răspuns:

Hei, ai mai rezolvat problema cu contul, am și eu aceeași problemă și vreau să știu cum ai rezolvat-o

| Vladdut a răspuns:

Dede Denisa, ai rezolvat ceva cu contul? Ai reușit sa intri pe el?