| Pufuh a întrebat:

am o problema. ..am un telefon Allview v1 viper si nu il pot conecta la internet. am router, bag parola si nu merge sa ma conectez la nimic. spune ca este o problema la conexiune. ieri a mers. cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine stie ce poate fi? Numai daca vezi se poate sti. Poti insa sa discuti cu cineva de la ei poate te pot ajuta: 0268336663.
Si eu am un telefon la fel dar imi merge oricand.

| Pufuh explică (pentru Salontanul):

Alta metoda nu este?

| Salontanul a răspuns (pentru Pufuh):

Poti sa le scrii: http://ticket.allview.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. La altele îți merge să te conectezi? Dacă da, înseamnă că e problema de la routerul tău. Încearcă să-l restartezi, am avut și eu probleme de genul, dar am rezolvat cu un restart.

| Pufuh explică (pentru anonim_4396):

Si laptopul si pc-ul si alte telefoane se conecteaza. nu mai conteaza oricum. multumesc raspunsuri si ca ati incercat sa ma ajutati. am fost cu el de unde l-am cumparat si mi-au zis ca are o problema la soft si a fost trimis in service.