| Silvanos a întrebat:

Am o problema cu Skype. Cand il deschid scrie : "Ne pare rau, nu ne-am putut conecta la Skype". Ce fac?

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Fa-i update sau reinstaleaza-l. De asemenea incearca sa-ti schimbi IP-ul. Astea ar fi cele mai simple metode...

| Silvanos explică (pentru Superior):

Incercate toate de cateva ori chiar si nu merge...

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Este vorba despre o eroare de conectare cu internetul. Incearca sa faci urmatoarele setari Control Panel -> Network and Internet -> Internet Options -> Connections, apoi dai pe "Lan settings" şi bifeaza "Automatically detect settings".