| anonim_4396 a întrebat:

Am reinstalat Facebook messenger recent si am vazut in lista de persoane active 2 care imi apar online dar fara poza. Sa imi fi dat ignore messages?

Răspuns Câştigător
| alexfab33 a răspuns:

Nu are legatura cu ignore message

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. A fost ceva de la ei, de la Facebook.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu,e o problema de la aplicatie sau conexiunea ta.O sa-si revina oricum.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu are legatura cu messenger, poate nu mai au poza de profil acele persoane.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Exista mai multe posibilitati pentru care iti apare asa - conexiunea slaba la internet, lipsa pozelor de profil, poze de profil schimbate, dar neactualizate etc.