| darius0727 a întrebat:

Am scris o întrebare în data de 14-15 aprilie care as vrea sa o anulez însă statutul meu de user nu permite asta. Sunt conștient ca ar fi trebuit sa citesc FAQ înainte sa iau acțiunea de a posta întrebarea și totuși nu am făcut-o. Îmi asum și recunosc greseala. Întrebarea mea este cum o anulez fără sa plătesc ca să pot face asta?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Poti sterge intrebarea, intra la setari si verifica setarile legate de email, apoi apesi din nou pe buotnul, sterge intrebarea' sau ceva de genul.Eu am avut aceeasi problema, nu primeam emailul care sa imi confirme cererea deoarece asa am selectat la inceput, fara abonare sau notificari de vreun fel, fara sa imi dau seama cum va afecta ulterior.In final am reusit sa sterg intrebarea.Nu trebuie sa platesti nimic.

| johnnny123 a răspuns:

Ce să plătești? A cerut TPU vreodată bani cuiva?