| ღMikyღ a întrebat:

Am un laptop nou Panasonic. Are pe el doar Internet Explorer. Incerc de cateva zile sa instalez Chrome de pe Internet Explorer dar canf dau click pr Descarcati nu se incarca nimic. Inainte imi scria in bara de jos Eroare. Are vreo legatura cu Java? Acum il instalez.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza-ti Mozilla Firefox.
E facut de profesionisti pentru profesionisti, exista pentru toate sistemele de operare si in toate limbile. Usor de configurat, cu foarte multe add-on -uri, etc. si mult mai stabil decat alte browsere.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la cineva care se pricepe, il poti strica daca te tot joci la el cu instalări, il virusezi, e păcat de el ca e nou, de ce sa il strici cand te poate ajuta cineva priceput, si te poti bucura de el ani multi.

| joker09 a răspuns:

Poti sa copii Mozilla Firefox si apoi instaleaza Chrome

Răspuns utilizator avertizat
| gelu1970 a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti?
ce versiune de explorer ai?

| octav005 a răspuns:

Instaleaza OPERA stable.

| Ora de net a răspuns:

Buna Miky,

Incearca sa accesezi https://www.google.com/......index.html si asigura-te ca merge corect conexiunea ta la Internet.