| TeoPT a întrebat:

Un prieten m-a rugat sa pun o înrebare în legătură cu Mozilla/Chrome și Flash Player.

"Cand incerc sa accesez youtube imi da eroare... ceva cu proxy settings, am dat checkboxu de care imi zice in mesaju de eroare dar tot asa imi da si nici java nu pot sa instalez deoarece imi da eroare cum ca nu poate instala java cu setarile actuale de internet... dar le-am schimbat in toate felurile posibile dar tot nu merge."

Aveți vreo idee despre cum se poate rezolva? thinking

2 răspunsuri:
| KornelutsaSefaThaa a răspuns:

Buna! Cred ca te pot ajuta. Uite raspunsul meu : Daca nu iti merge sa download`ezi java atunci inseamna ca trebuie sa iti schimbi windous`ul. Alta solutie nu este. Sper ca ti-am fost d folos. Funda? :* happy big hug

| TeoPT explică (pentru KornelutsaSefaThaa):

Nu, nu mi-ai fost de folos. Sictir de-aici până nu mi se face greață.