| Noname2409 a întrebat:

Am un video care nu se vede clar.cum as putea sa îl fac sa se vadă mai bine. Vreau sa dovedesc ca in acel video nu sunt eu, este cineva care seamănă cu mine! Am nevoie de răspunsuri urgent! Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa ii mai faci daca asa a fost filmat?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca clipul pe care il detii este originalul, atunci nu poti face imaginea mai clara. Singura posibilitatea de a face o imagine mai clara este daca clipul initial a fost filmat la o calitate foarte buna. Daca vrei sa te sfatuim cu privire la situatia ta, nu ezita sa ne scrii pe ajutor@oradenet.ro