| JammyBrooks a întrebat:

Ce intrebari as putea sa-i pun unui baiat pentru a ma apropia de el? adica sa stiu mai multe despre el si sa il cunosc mai bine.va rog am nevoie de raspunsuri urgent! vreau sa ma apropi de el sa inceapa sa ma placa, sa tina la mine!\
dau funda si vot

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Intreaba-l despre familie, muzica, filme, prieteni, viata...

| eluboy13 a răspuns:

Toti suntem buni la dat sfaturi, nu-i asa?
Daca vrei sa devi o adevarata specialista in cucerit iti trebuie asa-zise "meciuri", in care inveti, faci experienta. Sfaturile astora, nu te ajuta cu nimic!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pai pentru inceput intreaba-l ce ii place sa faca, intreaba-l despre familia lui (daca mai are frati sau surori), intrabal despre animalul sau culoarea preferata, si intr-o astfel de conversatie gaseste subiecte comune. daca vrei sa te placa, atunci incearca ca in preajma lui sa pari cat mai sigura pe tine, feminina si totusi nu prea, gingase si incearca sa il ajuti cand are nevoie, sprijinal cand este singur, dai un sfat daca are nevoie, dar ai totusi grija sa nu te lasi manipulata de el! fi puternica si daca el te va intreba daca vrei sa fi prietena lui, sa nu zici din prima "da", sa zici"ma mai gandesc", ca sa nu creada ca esti o usuratica. succes! funda?

| dru1darius a răspuns:

Inainte sa'l in intrebi ceva, propun sa ''cercetezi'' ce ii place, ce pasiuni are, de exemplu, ii plac motoarele, si il intrebi iti place motorul x, trebuie sa aveti ceva in comun

| TheFanta a răspuns:

Pai imi placea de o fata dar si acum imi mai place un pic si doar am vorbit si am incaput sa radem impreuna si asa am devenit prieteni buni dar cand ai ajuns la acest punct ar fi bine sa ii declari dragostea petru el si la ultima ta intrebare cu pot iubi doi baiati in acelasi timp eu zic ca da dar ori o ti in scretet fata de unul siunuia o spui ori le spui la aman doi si unul o sa sufere ori ii dai papuci unuia. Funda?