| maya a întrebat:

Ajutati-ma va rog...cum sa ii dovedesc prietenului meu ca il iubesc foarte mult? pentru ca nu vreau sa mai fie suparat pe mine si sa se incapataneze sa ne despartim...asa raspunsuri... urgent.

8 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Lasa-i spatiu. daca o sa simta nevoia, o sa se-ntoarca, daca nu, inseamna ca nu a gasit ce cauta. succes amandorura!

| snepy a răspuns:

Nu trebuie sa ii demonstrezi intr-un fel anume, daca el te iubeste sigur simte ca si tu il iubesti

| Dorinel a răspuns:

Inchiriaza un avion, iar pe un afis legat de coada avionului scrie "Te Iubesc Nume" smug Poate Poate!smug Sau daca nici asa nu vrea ajung la raspunsu lu florar

| florar a răspuns:

Daca nu te iubeste nu conteaza de loc ce sentimente ai tu pentru el... lasa sa plece, nu mai e nimic de facut.

| m24 a răspuns:

Nicicum! Dragoste cu forta nu se poate! Vei intalni un baiat care te va iubi cu adevarat!

| casperboyy a răspuns:

Sex in 3...DOOOHH. Acum depinde si din ce motiv e suparat...

| alinaandrei a răspuns:

Incearca sa te pui in locul lui pentru cateva minute si gandeste te ce i ar placea si atunci oferai ce ai vazut u cand te ai pus in loicul lui. e o vb :nu fa altuia ce tie iti place.presupun ca ati mai avut discutii si ti a reprosat unele lucruri. urmeaza i sfaturile ce ti le-a dat in timpul certurilor.gandeste te si la el nu doar la tine.arata i ca u esti stalpul lui fa l sa se simta puternic langa tine.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee nu ai facut nicio greseala majora si stii foarte binewinking. lasa-l in pace, nu-i mai da mesaje, nu il mai suna ca te cauta el cand i se face dor de tine. iar daca vezi ca nu da niciun semn...atunci e clar ce reiese din atitudinea luihappy