| Etro a întrebat:

Aplicatia Zoom e sigură? Am auzit ca îți ia datele personale și te spionează, e adevarat? A pățit cineva asta?

3 răspunsuri:
| NeganMyLove a răspuns:

Este foarte sigura! Noi facem o data sau de doua ori pe săptămână școală online și nu s-a întâmplat nimic rău!

| Adry05 a răspuns:

De la cine? ăia care zic anual că vine apocalipsa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Experiența mea pe aplicația Zoom este una pozitivă! Eu fac cursuri online pe ea...
Totuși, am auzit niște știri, probabil false, în care ți se pot vinde datele personale sau hack-eri care intră ilegal în meeting-uri și arată poze indecente.
Totuși, nu cred că aceste știri sunt reale, cel puțin eu nu am nici o problemă cu aplicația...
Sper că te-am ajutat!