| Alexboss121 a întrebat:

Are cineva o idee ce aplicatie de urmarit este aceasta?(autovehicule) am primit-o de la cineva si doresc sa o folosesc si eu si nu gasesc un indiciu ce ar putea fi sad
https://imgur.com/a/EAxmU4D

1 răspuns:
| akvez00 a răspuns:

Salut!
În general astfel de aplicații sunt folosite de către firme pentru monitorizarea vehiculelor din subordine, tipul acesta de aplicații se cumpără din câte știu.
Poți căuta pe Google, poate găsești ceva, eu am căutat, însă nu am găsit.
Există posibilitatea ca acea aplicație să fie de la un kit ce vine cu sistemul de GPS pe mașini și aplicația în format de descărcat prin QR.