| anamaria82726 a întrebat:

Ati reusit sa vindeti ceva pe olx sau alte aplicatii? Vi se pare ok sa ma intalnesc cu persoana? Ati avut ceva experiente nasoale cu oamenii carora voiati sa le vindeti ceva?

8 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am avut probleme. Daca te întâlnești cu ea, e ok. Mai ia pe cineva cu tine dacă n-ai încredere laughing.

| Panamax a răspuns:

Totul functioneaza dupa legea atractiei.
Atragi in jurul tau persoane asemanatoare.
Esti de incredere, atunci vei atrage persoane de incredere in viata ta. Legea este verificata de mii de ani si este sigura 100%.
Ma distreaza intotdeauna cei care se vaita ca sunt inconjurati de tepari, de ipocriti sau de prosti.
rolling on the floor

| anonimg a răspuns:

Eu am vorbit la telefon, ne-am întâlnit și am cumpărat produsul (memorie RAM).
După doi ani sun pentru o placă video. Când formez numărul apare numele pe telefon. N-am avut probleme.
Când vinzi un produs specifici în dreptul lui și bunele și relele pe care le are.

| Puiu271 a răspuns:

Da, am vândut 2 boxe mici cu Bluetooth. Dacă sunteti in apropiere de cumpărător atunci ar fi ok sa va întâlniți, poate ca și el o sa dorească asta fiindcă vrea să testeze produsul tau. Experiențe nasoale chiar deloc, a venit omul a văzut boxele le+a probat, Mi-a dat banii și în plus am primit și o pereche de casti pentru PC. BAFTA! Și dacă nu ai încredere mai poti lua pe cineva

| anamaria82726 explică (pentru Panamax):

N am zis asta, dar voiam sa vad daca este safe, poti da de oricine

| Panamax a răspuns (pentru anamaria82726):

Daca tu esti safe, dai de persoane safe.
Ce este asa greu de inteles?
Dar din moment ce te gandesti la tepe cel mai probabil ca esti un tepar.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să nu te întâlnești cu persoane străine - acest lucru ar putea fi periculos. Dacă dorești să vinzi obiecte pe OLX, le poți trimite mai degrabă prin curierat.

| anamaria82726 explică (pentru Ora de net):

Da pai am dat si asa si astia nu mi au daus banii de 2 3 luni...cand merg e inchis desi ar trebui sa stea pana la 17 sau imi zic sa vin in doua zile...