| mada12 a întrebat:

Cate glume ati facut? Care au fost cele mai reusit? Dar cele mai nasoale?

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De cand ma stiu imi place sa fac lumea sa rada...
Cele mai reusite? Cine le tine minte... laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu prea fac glume. Odata erau multi oameni in statie pe banci si am zis ca vine autobuzul si toti s-au sculat repede grabiti sa urce, sa-l apuce dar a fost o gluma de-a mea.Nu am scapat nici de cateva injuraturilaughing

| ing. a răspuns:

Am facut o groaza.Stiu ca odata m`am enervat pe o fata si am pus un pahar mai mare din plastic plin cu apa, deasupra usii, iar cand a intrat i`a cazut fetei in caplaughing. Stiu ca si ea a inceput sa rada, pentru ca arata penbil cu paharul in caplaughing. Pentru mine a fost o fapta foarte resita pentru ca eram mai mica si imi placea sa fac glume, pentru fata cred ca a fost foarte nasol, da nu si-a pierdut simtul umorului.Au trecut vreo 4 ani de atunci, si mi s`a luat pofta de glumelaughing.

| zeeeeeex a răspuns:

Nu prea le tii minte si daca le tii minte cand le povestesti nu mai au hazul din momentul respectiv dar uite una facuta de mine si inca 2 prieteni unui prieten intr-un camin:

Eram pe la 4 dimineata si cica invatam pentru un examen si l-am vazut pe respectivul care dormea foarte bine... ca un copilas asa ca unu a luat o oala mare din tabla si o matura cu maner metalic eu cu lanterna si altu la pc cu o melodie in care tipa unu foarte tare si diabolic... Si am inceput eu cu lanterna in ochii lui asta batea in oala il dadeam cu capul de pereti... l-am dat jos din pat si strigam : Foc foc arde c***e sari fugi... Saracu se chinui sa iasa... gafaia ud tot... si cand am aprins becul camerei... asta era alb la fata si tremura tot... Saracu facuse un atac de panica si ia trebuit ingrijiri medicale laughing... Na fost una din cele mai intelepte decizii dar pe moment una foarte amuzanta big grin... Tks bye bye

| girlxx21 a răspuns:

Cate n-am facut... I-am pus o data bunicii mele ulei de ricin in ciocolata calda... de a rupt wc-ul din 10 in 10 min... si dimineata la 6 ramasese cu sechele laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| margaritar a răspuns:

Fac multe glume cine le mai tine numarullaughing... e mult de povestithee hee