| Capatana_Adriana_1983 a întrebat:

Aveam o pagina de like-uri pe facebook.Am mai făcut una pe Istagram si am văzut o opțiune undeva sa le unesc.Mi-a rămas pagina noua, insa cea veche unde aveam poze, mesaje, a dispărut.La căutare îmi apare "pagina indisponibila momentan". Mai pot recupera pagina? Multumesc!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am înțeles, până la urmă ce nu mai găsești, pagina de Facebook sau cea de Instagram?

| Ora de net a răspuns:

Buna, Adriana,

Poti sa ne dai mai multe detalii? Care dintre aceste doua pagini nu mai este disponibila? Exista posibilitatea ca ea sa fi fost inchisa sau dezactivata din cauza nerespectarii termenilor si conditiilor Facebook. Vezi mai multe aici https://www.facebook.com/page_guidelines.php