| Faranume1929 a întrebat:

Buna. Am cateva intrebari legate de mSpy. Este o aplicatie care poate vedea ce se afla in telefonul copilului.
Are acces la emailuri? Poate vedea conversatiile de pe Instagram? Daca da, poate vedea si conversatiile de pe un cont dezactivat sau sters? Pot vedea conversatiile sterse de pe whatsapp la care nu s-au facut backup?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Vorba comisarului Moldovan "copiii, copiii dar ti-am zis ca m-au amenintat cu revolverul", daca copilul era ok nu cred ca va mai puneati aceste intrebari este?