| reisfdsn a întrebat:

Buna. mi s-a stricat telefonul, asa ca, am conectat whatsapp pe alt telefon insa nu aveam backup.
cand repar displayul si ma reconectez la whatsapp, apar si conversatiile vechi? sau s-a sters tot si din memoria telefonului cand m-am deconectat?
ce pot face sa le salvez?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu se pot recupera, pentru ca atunci cand ai activat WhatsApp pe telefonul nou cel vechi a pierdut accesul la ele. WhatsApp cripteaza datele, asa ca nu te lasa prostit de aplicatii ''minune'' ca recupereaza daca dai bani, pentru ca nu va merge.