| Anghel_Monica_1987 a întrebat:

Am dat unei persoane bloc pe facebookacum cateva luni si vreau sa reiau prietenia cu aceasta, insa nu o mai gasesc atunci când o caut. Cum fac? Multumesc.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Poate tea blocat si ea pe tine. si nu mai ai cum.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in setari si deblocheaz-o! Uita-te la punctul 3 de aici: http://ro.wondershare.com/......ebook.html Apoi o cauti

| Ora de net a răspuns:

Buna Monica,

Dupa ce blochezi o persoana nu o mai poti gasi pe Facebook. Trebuie sa mergi in coltul din dreapta sus al paginii de Facebook, sa dai click pe sageata, sa alegi optiunea Settings. Mai apoi, din lista din partea stanga sa selectezi Blocking - iti va aparea o lista a persoanelor blocate si in dreptul lor poti gasi optiunea de unblock.