| Denisa_Ciordaş_1991 a întrebat:

Am instalat aplicatia Skipe si am o problema. Atasez poza pt. a o trimite si imi tot apare in curs de trimitere dar nu se trimite. Stiti cumva de ce? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca poza este prea mare, atunci nu se poate trimite!

| Nomoreregretstb a răspuns:

Incearca sa il repornesti

| Întotdeuna2 a răspuns:

Salut,

Încearcă să dezinstalezi, reinstalezi aplicația Skype. Foarte important e să dai restart la computer după dezinstalare. Apoi, poți repeta atașarea fotografie (să nu fie prea mare ca dim.).
Baftă!

| Ora de net a răspuns:

Buna Denisa,

Iti recomandam sa reinstalezi aplicatia si sa te asiguri ca merge corect conexiunea ta la Internet.

De asemenea, pentru fisiere sau doumente foarte mari, iti recomandam sa folosesti servicii de transfer de date (ex. wetransfer).

Mult succes!