| larrii a întrebat:

Mama are un lg cookie fresh si nu merge sa trimit mesaje straight face adica scrii mesaju si cand dai expediere scrie " trimitere" si apoi apare la " mesaje in curs de trimitere. asteptati" si poti sa astepti multi si bine ca nu se mai trimite... ce trebuie sa ii fac?:-s

1 răspuns:
| inutsa a răspuns:

In cazul in care ai intrat in 2 msg asa face la lg.am si eu si la fel imi face... dar daca nu ai intrat in 2 incearca sa dai anulare si sa il trimiti din nou.nici eu nu am aflat exact de ce face asa. dar na