| mec26 a întrebat:

Nu știți de ce nu am aplicația dating pe Facebook?! Am șters aplicația și am instalat-o din nou și tot nu apare. Multumesc

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu s-a scos, de pe telefon intri pe Facebook, sus in dreapta, langa clopotelul de notificari, ai aceste 3 linii " ≡ ", apesi acolo, dupa glisezi in jos, in partea stanga e o inima roz si scrie dating, dai acolo si iti creezi profilul.

| mec26 explică (pentru MarianWLF):

Am dat. Am reinstalat și Facebook dar tot nu îmi apare

| CosminGK a răspuns:

Salut. Dateing-ul de pe Facebook, a fost scos la update-ul recent.