| andrabella a întrebat:

Buna am o adresa de yahoo si nu mai merge, îmi da sa pun codul de pe telefon, problema este ca nu mai am acel nr pe care este facuta adresa de yahoo. Cum pot sa recuperez contul?

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Daca in acel cont yahoo aveai si o alta adresa de email de verificare sau parola secreta, mai ai o sansa, altfel Nu. Eu am pierdut un cont de yahoo asa.

2 răspunsuri:
| Baeatul a răspuns:

Uita-te ce Retea Ai la Telefon ce Reatea Telefonica Ai Avut cu cartela Ta Veche si Du-te la Ei de unde Ai Avut Cartela Ei iti Pot Zice Tot Pot Rezolva sa Ai Contul pe Cartela Momentana

| Ora de net a răspuns:

Iti poti recupera contul doar daca ai optat si pentru alta metoda de recuperare. Pe viitor te sfatuim sa iti setezi o parola sigura si sa iti securizezi conturile precum adresele de email, setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis. Mai multe sfaturi la http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul