| Berzunțeanu_Mihai_1991 a întrebat:

Am un cont de yahoo pe care l-am folosit in trecut (acum folosesc gmail) si nu reusesc sub nici o forma sa il recuperez(nu mai stiu parola).
Adresa aditionala din cate imi aduc aminte era una fictiva si oricum nu mi-o aduc aminte, iar nr de telefon pe care ar putea sa imi trimita ei codul pentru a schimba parola nu il mai am(am un alt numar)
Daca are cineva idee cum as putea sa imi recuperez contul v-as fi recunoscator!
Am cautat pe site si nu am gasit nici un suport din partea lorsad
Am nevoie de niste in

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Din păcate nu mai ai cum să-l recuperezi.Succes