| Mariusc34 a întrebat:

Am o problema cu adresa de yahoo. Cand incerc sa intru pe ea imi scrie confirm your identity, adica imi trimit ei un cod pe vechiul meu numar de telefon pe care nu il mai am... iar codul acela trebuie sa il scrin acolo dar din pacate nu il mai am. Pot face ceva sa imi recuperez adresa de yahoo? Sau macar un site unde sa ii pot contacta pe cei de la yahoo? Va rog frumos...

Răspuns Câştigător
| Xenuri a răspuns:

Da poti face chiar asta mi s-a intamplat si mie, uite ce trebuie sa faci :
Daca ai telefon cu android ar trebuie sa cauti yahoo mail si sa il instalezi dupa te loghezi cu contul pe care il ai si dupa iti va aparea niste intrebari la care tu vei raspunde si vei seta tu daca vrei sa primesti notificari pe telefon sau chestii din astea! Funda? big grin

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai si nu merge sa bagi noul numar pe care il ai acum?