| Cat2 a întrebat:

am si eu o problema... am avut o pagina de facebook pe care mi.am facut.o cu numarul de telefon si din greaseala am sters numarul si acum nu ma mai pot conecta... stiu doar parola. Deci cum ma pot conecta fara numar?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa-ti recuperezi contul accesand www.facebook.com/hacked si urmand pasii indicati acolo.

Pe viitor te sfatuim sa iti securizezi conturile precum adresele de email setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon ca sa iti poti recupera contul in cazul in care acesta este compromis. Acelasi lucru il poti face si pentru contul de Facebook. Mergi in coltul din dreapta sus, da click pe sageata si acceseaza Settings, mai apoi mergi la lista din partea stanga a ecranului si alege Security. Vei gasi acolo optiunile oferite pentru a-ti securiza contul.

1 răspuns:
| Anonimul95t a răspuns:

Salut, incearca ca in loc de numarul de telefon sa folosesti adresa de email cu care a fost facut contul