| raul93 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor vostru...nu reusesc sa ma descurc. Mi-am luat un telefon nou iar pentru a ma conecta pe Facebook pe el am nevoie de parola pe care efectiv am uitat-o. Am uitat si parola de la mail si la numarul de telefon de pa pagina de faceook nu mai am acces el fiind unul mai vechi. Va rog tare ajutati-ma, nu mai stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Coca_Marian_1984 a răspuns:

Va trebui sa parcurgem un proces laborios, in 6 ore ma intorc acasa, lasa-mi te rog numarul tau de telefon ca sa te pot suna cand am o pauza. Poate reusesc sa te ajut si pe tine, e foarte dificil dar ai o sansa cat de mica.

| raul93 explică (pentru Coca_Marian_1984):

Fiind membru junior nu pot trimite mesaj in privat... eventual da-mi tu nr in privat, daca poti. Mersi anticipat!

| Coca_Marian_1984 a răspuns (pentru raul93):

Salut,membru junior sunt si eu, cred ca o sa iti dau de pe pc cand ajung acasa, un site de chat unde sa poti scrie, cand ajung acasa iti dau link.

| Coca_Marian_1984 a răspuns (pentru raul93):

Salut,uite aici pe site iti pot da numarul meu de telefon, e posibil sa il poti accesa doar de pe calculator/laptop

https://xat.com/travellermu

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci alt cont. De pe asta iti pui informatiile, intri pe pagina celui vechi, dai raporteaza, recupereaza sau inchide acest cont si urmezi instructiunile pentru a-l inchide pe cel vechi.