| anonim_4396 a întrebat:

Ca parere aveti despre optiunile binare si despre binatex? Wste un site real si serios sau doar unul fantoma care cauta sa insele?

7 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Eu nu cred ca e ceva serios și nu as apela la asemenea servicii. Cea mai buna opțiune este munca, fie ea mai puțin bănoasa, măcar e sigura și nu te lasă falit. Dacă vrei sa ai bani, economisește pe termen lung cât poți și îi vei avea! Dar tine minte! Banii sunt făcuți sa circule. Tu alegi, însă, cât de valoros este un obiect pentru tine sau cât de util Îți este un serviciu. Succes!

| saxofonistu87 a răspuns:

Aceste servicii de facut bani online, sunt cele mai proaste metode/alegeri de a face bani.Ca sa poti castiga la trading trebuie sa fii facut pentru asa ceva.Pregatire in domeniu, etc etc.Cum a spus si colegu Donsavas, munca e cea mai buna optiune de a face bani.Renunta la ideea de trading.Noi romanii de rand nu suntem facuti pentru astfel de munci.

| Ralukafay a răspuns (pentru saxofonistu87):

Dar am vazut pe un blog ca mai multi romani folosesc optiunile binare.

| doctorandus a răspuns (pentru Ralukafay):

Daca vrei sa ajungi boschetara, joaca la Forex/binare.

| Ralukafay a răspuns (pentru doctorandus):

Nu vreau sa ajung boschetara.De ce sa ajung boschetara?

| doctorandus a răspuns (pentru Ralukafay):

Pentru ca pariurile pot deveni un fel de drog si nu mai scapi de ele decat cand ramai pe drumuri.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Raluca,

Pentru a te asigura ca un site de cumparaturi este de incredere te incurajam sa verifici daca acesta are date de contact, adresa magazinului fizic si datele fiscale ale firmei. De asemenea, poti incerca sa cauti pe internet recenziile altor utilizatori legate de situl respectiv.