| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am pus pe olx in gluma, un anunt ca vand grenada, cu o poza luata de pe internet, si in descriere era: buna de aruncat la gaini dimineata sa taca sau in grajd la porci sa faci toba.

am sters anuntul dupa 2 minute, pot sa am probleme, chiar daca era poza de pe internet si descriere pusa in batjocura?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce probleme sa ai ma... Si ce rost a mai avut toata treaba asta daca l-ai lasat doar 2 min.

| mariuscdrz a răspuns:

Sigur esti vrrun copil de 10 11 ani. Pacat ca ai acces la internet?

| Elena9328 a răspuns:

De cand doarme porcul in grajd?

| ibaal a răspuns:

rolling on the floor
mai idioti sunt aia ca ti-au aprobat anuntul, dar, nici cu tine nu mi-e rusine rolling on the floor
cu ce scop sa pui asa anunt!? laughing

| MocanMihai a răspuns:

Din cate stiu poti primi raport pentru a sterge postarea, dar in rest, nimic.
Eu zic sa nu iti faci griji.

| Lucian4 a răspuns (pentru Elena9328):

Pentru o noapte a facut schimb de ''casa'' cu o iapa.laughing)

| Lucian4 a răspuns (pentru Adry05):

Probleme din astea minore pentru minori (ii taie masa netul) ca a facut o ''mare boacana'' (a indus cumparatorii online in eroare) laughing))))

| Bondarel99 a răspuns:

Se dau Tepe pe olx la fiecare 2 min, crezi ca politia o sa pornească o investigație pentru tine dacă nu e in stare nici de țepele alea sa se ocupe? laughing

| Ineys a răspuns:

Stai linistit, or fi ei politistii prosti, dar nici in halul ala.

Am vazut eu si oameni de vanzare pe OLX, ceea ce e mult mai grav si nu s-a intamplat nimic.

| anonimg a răspuns:

Daca ai sters anuntul nu mai este o problema. Daca-l lasa-i, sigur te trezeai cu mascatii peste tine in casa. Chiar si glumele se pedepsesc.

| Elena9328 a răspuns (pentru Lucian4):

laughing

| Donsavas a răspuns:

Te blocau administratorii olx, atata tot.

| Ora de net a răspuns:

Buna, Darius,

Nu cred ca vei avea probleme avand in vedere ca anuntul a fost postat o perioada foarte scurta de timp. Pe viitor, insa iti sugeram sa citesti cu atentie si sa respecti termenii si conditiile websiturilor pe care le folosesti. (https://ajutor.olx.ro/......utilizare)