| marinakonea a întrebat:

am auzit legat de internet, deep web de level 8, Primarch System...nu am gasit nici o informatie in limba romana despre ce ar fi chestia asta. Ma puteti ajuta voi? Cine stie sau cunoaste limba engleza as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta...

3 răspunsuri:
| blackwolf906 a răspuns:

Gâza magica a făcut un episod de mituri si legende despre deep web : https://www.youtube.com/watch?v=PHaiPDWynl8
Sper ca o sa te lămureasca cât de cât

| Necunoscutu92 a răspuns:

Și că dacă nu schimbi ip te arestează că nu ai voie acoli

| Ora de net a răspuns:

Buna Marina,

Termenul "deep web" se refera la continutul de pe Internet care nu este indexat de motoarele mari de cautare, adica nu se poate gasi la o simpla cautare Google.

Exista in deepweb si un asa numit dark net, dar te sfatuim sa nu-l accesezi pentru ca poti intalni continut daunator sau chiar ilegal.