| Monique_3125 a întrebat:

Stiti vreun site care traduce texte... dar in orice limba, k eu am gasit pe net doar cv de genu`:engleza-franceza...etc(toate limbile)dar din romana-engleza sau romana-franceza... n`am gasit...deci...ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Genul asta de site-uri sunt cu plata.Ma refer la cele intr-adevar bune. Google iti da niste traduceri de te doare mintea. Incearca sa dai cautare pe Google cu "traduceri/translations" si vezi ce site-uri gratuite poti gasi. Si incearca-le cu o fraza a carei traducere o cunosti bine, ca sa-ti poti da seama cat de bine traduc. Mai e un site, cucumis... dar acolo trebuie sa contribui si tu cu traduceri ca sa ai dreptul sa-l folosesti.

| Monique_3125 explică:

Babylon is the best...mshappy:*

| teopinkrose a răspuns:

Http://translation.babylon.com/ e cel mai bun! Google traducere ...traduce gresit! Nu e bun!

| Lumy a răspuns:

Eu nu pot sa trimit mesajelaughing

| deea_5245 a răspuns:

Eu pe asta il folosesc si este genial http://translate.google.com/#

| visatorul78 a răspuns:

Http://translate.google.com
traduce din foarte multe in foarte multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://translation.babylon.com/

ATENTIE

translate google nu e bun :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te anunt ca ala cu google nu e bun

Nu traduce bine.

incearca babylonu'winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. google translator.com