| Julia1188 a întrebat:

Am antivirus Bitdefender! Si de ieri imi da acest mesaj : " update failed, error 2019". Statusul lui este : "your device is protected". Cum as putea sa il fac sa se updateze cu succes? A mai facut si inainte asa dar isi revenea singur. Ultimul update a fost ieri la 16:18 minute! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna, Iuliana,

Sfatul nostru este sa ii contactezi pe reprezentantii Bitdefender direct. Gasesti optiunile de contact in partea de jos a paginii - https://www.bitdefender.com/consumer/support/

4 răspunsuri:
| Nonehhhjj a răspuns:

O metoda ar fi sa îl dezinstalezi și sa îl instalezi iar.

| dannyel86 a răspuns:

Reinstalezi ultima versiune oficiala a antivirusului si, odata cu aceasta, vor aparea si actualizarile de care vorbesti.
Poate ai o varianta care nu mai suporta update.

| Julia1188 explică (pentru dannyel86):

Problema era de la ei, le-am scris pe Facebook si au spus ca stiau de aceasta problema tehnica si ca s-a rezolvat. Multumesc oricum pentru raspuns. O zi frumoasa.

| dannyel86 a răspuns (pentru Julia1188):

Ma bucur ca s-a rezolvat! happy