| David0860Iulian1 a întrebat:

Am un p30 lite mar-lx1m, mar-l21mea si imi apare un mesaj cand pornesc telefonul :Your device has failed verification and may not work properly. S-a intamplat in urma unui update esuat! Cine ma poate ajuta? Va roog

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Pai se poate face un alt update care este ok, eu sunt din Sibiu, daca ai drum prin Sibiu te ajut, cauta un specialist si sigur va rezolva problema

| David0860Iulian1 explică (pentru LasleaIoan1972):

Practic este instalat un sistem care nu este suportat! Am incerca cu un card sd sa instalez functioneaza dar nu gasesc fisierele respective te roog daca ma poti ajuta te implor

| David0860Iulian1 explică (pentru LasleaIoan1972):

Nu pot sa iti dau mesaj pe whatsapp! Ai Facebook?