| Petre_Cristi_1998 a întrebat:

Buna ziua ce se intampla daca am dat comanda pe ebay cu cardul de credit si nu am primit comanda dar ebay a rezolvat problema pe data de 3.02. 2018 si i-mi ofera un refund in contul de pay pal, chestia e ca eu nu am un cont pay pal are ceva sau voi primi bani in contul cardului folosti

3 răspunsuri:
| Stef45 a răspuns:

Daca ti-au oferit paypall refund iti trebuie cont paypall sa iti iei banii si apoi ii poti depunde pe card.
Fa un cont paypall ca nu e greu si s-au rezolvat toate problemele, altfel nu cred ca mai primesti banii.

| Danniiii a răspuns:

Deci fara cont PayPall nu este sigur sa comanzi de pe Ebay... Fa-ti un cont pentru ca ai siguranta garantata!

| Ora de net a răspuns:

Buna, Cristi,

Recomandarea noastra este sa citesti cu atentie termenii eBay de returnare a banilor - https://pages.ebay.com/ebay-money-back-guarantee/ Daca ai nelamuriri, ii poti contacta prin formularul „Customer service".