| InnocentLoovee a întrebat:

Cum se comanda cu cardul? Adica eu vreau sa imi comand ceva de pe ebay. Imi apare acolo sa scriu numarul cardului. In fine, dupa ce completez chestia aia ce trebuie sa fac? trebuie sa merg undeva la banca? sau nu stiu.

Răspuns Câştigător
| yuuPPy a răspuns:

Si eu am vrut sa imi comand de pe ebay, dar nu am reusit.Singura chestie pe care o stiu sigur este ca trebuie sa iti faci cont pe paypal si sa astepti 3 zile, perioada in care ei ar trebui sa iti verifice cardul sau cam asa ceva. Sa ne anunti daca reusesti happy

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Nu stiu exact, la Ebay nu platesc cu cardul, si cand mi-am facut eu cont (acum vreo 10 ani) nu cred ca trebuia sa iti dai informatiile de pe card. Daca ai cont PayPal, poti sa platesti cu el pe Ebay, dupa ce ai castigat licitatiile.