| halbesandrei a întrebat:

Problema pe care am intampinat-o este ca Facebook mi-a dezactivat contul, dar in acelasi timp mi-a dezactivat si contul de Instagram.

Acum intrebarea mea este... daca am trimis acel formular care contesta dezactivarea contului de Facebook, este valabila si pentru Instagram?

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Din moment ce tu esti inregistrat pe Instagram cu contul de Facebook, este normal ca la dezactivarea contului de Facebook sa se dezactiveze automat si cel de Instagram. Daca ti se va activa inapoi contul de Facebook, de asemenea, si cel de Instagram va fi disponibil inapoi.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Contestația nu este valabilă pentru ambele platforme. Pentru a face o contestație legată de Instagram urmează pașii menționați aici - https://help.instagram.com/366993040048856