| JustForHer a întrebat:

Ce problema am la net?
Stau ma joc linistit, nu ma deconectează, nu, nimic doar ca nu-mi mai merge si trebuie sa ma deconectez si ma conectez inapoi...si se repeta de mai multe ori pe zi
Sunt la rds btw, dacă ajuta cu ceva

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Sfatul nostru este să îți contactezi furnizorul de internet telefonic pentru a remedia problemna.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate te decontecteaza ai tai, din cand in cand laughing
Asa faceam eu cu ai mei, cand strigam de la parter sa vina la masa si ei nu veneau... apasam pe buton, le opream netul si ei coborau imediat happy ca deh, nu mai aveau cum sa faca nimic pe internet, fara conectare.

| JustForHer explică (pentru Violleta2022):

Ar fi fost foarte bine dacă era asa, dar nu-irolling on the floor
Raman singur o zi, două si tot asa-mi face sad