| Manolica_Vancea_1964 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa reactivez contul pe hi5?
L-am anulat din greseala si acum cand bag mailul si parola imi spune fie ca mailul este invalid sau ca a fost sters contul pentru aceasta adresa de mail.
Asta s-a intamplat acum 2 zile.

3 răspunsuri:
| PikaPikaChuChu a răspuns:

Nu cred ca ai cum
fa-ti unul nou

| Manolica_Vancea_1964 explică (pentru PikaPikaChuChu):

Poate stie cineva cum pot scrie administratorului...o solutie trebuie sa existe pentru ca ei spun ca datele sunt pastrate MINIM 6 luni.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti incerca sa-i contactezi accesand https://support.tagged.com/hc/en-us si folosind optiunea "Submit a request" (in coltul din dreapta sus).