| 01092007 a întrebat:

am o rugaminte la voi si sper sa ma ajutati sau macar sa ma lamuriti! in trecut am avut un id de mess care ulterior l-am sters si mi-am facut altul nou, bineinteles cu adresa de mail noua. pe cand aveam acel a id mi-am facut si cont hi5 dar de pe adresa de mail de atunci. problema e ca as vrea sa imi refolosesc acel cont de hi5, mai mult pentru poze dar nu mai reusesc desi inca stiu parola si numele. intrebarea mea este, mai pot accesa intr-un fel acel cont sau as putea sa imi reactivez contul de mail? tin sa precizez ca de cand am sters acel cont este ceva timp cam 3 ani.si inca ceva, prietenul meu a facut exact la fel dar el si la ora actuala mai poate intra pe hi5 desi are alta adresa de mail! astept raspunsurile voastre. multumesc

4 răspunsuri:
| 26Geo a răspuns:

Cat timp a trecut de cand nu ai mai intrat pe hi5? E posibil sa ti-l fi sters.Asa am patit si eu acum 2 ani, s-au schimbat mult aia si au facut ceva curatenie pe acolo.E posibil sa nu mai existe contul ala.Incearca sa vezi daca adresa ta de mail e valabila sau nu la ei. Daca inca mai ai contul, ar trebui sa zica ca e deja un cont cu mailul ala.Incearca sa te loghezi si pe maillul ala folosind parola de la cont in cazul in care o mai stii.Bafta,astept raspuns.

| 01092007 explică (pentru 26Geo):

Am incercat orice dar nu am reusit, pe hi5 nu am mai reusit sa intru dupa ce s-a schimbat hi5-ul ca doar inainte era altfel, faza e ca am gasit pe google ca, contul meu inca ar exista https://pipl.com/......s?/search/ sper ca nu fac o greseala ca am pus asta!

| 26Geo a răspuns (pentru 01092007):

Cat timp nu ti-ai folosit contul? Eo perioada mare? L-ai avut cumva inainte dezactivat?

| 01092007 explică (pentru 26Geo):

Cam 2 ani dar mai intram foarte rar, nu, nu l-am avut dezactivat.