| guess99 a întrebat:

Cu o saptamana in urma mi-am dezactivat contul hi5, iar astazi am incercat sa ma loghez. Surpriza! Nu merge sa mi-l reactivez, imi apare "Ne pare rău. Contul pentru această adresă de e-mail a fost anulat şi nu poate fi accesat". Ce sa fac sa pot sa intru din nou pe el? Nu mi s-a mai intamplat asa ceva.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti l-au sters din server nu ai ce face, asa am patit si eu pe un alt site de socializare...cel mai bine sa nu iti bati capul, faci alt cont