| Oana900 a întrebat:

Cum pot afla cati urmaritori am pe Facebook?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești sigură că ai optat pentru a avea "Urmăritori", atunci le poți vedea și numărul, și numele...
http://imgur.com/a/2GmHN
Deschizi rubrica "Prieteni", care apare imediat sub fotografia de copertă, iar de aici poți vedea toate persoanele interesate de contul tău, iar individual poți vedea și persoanele pe care le urmărești tu. Dai click unde vezi că scrie: "Urmăritori", iar dacă nu apare, dai click unde scrie "Mai multe".
În mod normal, trebuia să îți apară în partea dreapta, sub poza de profil, imediat ce deschizi contul, la "Introducere" (Urmărită de X persoane).

6 răspunsuri:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Intri la profilul tau undeva in stanga ta unde scrie introducere mai jos un pic, iti va spune acolo urmarit\a de 2 persoane de exemplu

| Oana900 explică (pentru georgeenglezu2016):

Nu imi arata, dar eu stiu ca ma urmaresc deja vreo 50 persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa iti apara numarul urmaritorilor la informatiile profilului (imediat sub poza de profil)

| Ora de net a răspuns:

Buna, Oana,

Daca ai optat pentru optiunea de a avea "urmaritori", atunci poti sa vezi cati sunt si cine sunt acestia mergand la profilul tau, accesand optiuna Friends si mai apoi "Followers".

| Mircea_Balea_1960 a răspuns:

Cine ma urmareste

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu nu pot vedea numarul celor care ma urmaresc. Au schimbat aia de la Facebook metoda de a vedea persoanele care te urmaresc?