| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa setez la Facebook sa vad doar eu cati urmaritori am, sa nu mai apara pe profilul meu?

Răspuns Câştigător
| VivianaVioleta a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=followers Poftim, doar așa poți face. Intri la setări -> Postări Publice, e chiar sub mobil -> Followers

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prieteni→ Urmăritori→ Editează confidențialitatea (are ca simbol un mic "creion", situat în partea dreaptă, sus). Aici, setezi să fie confidențial (Cine poate vedea persoanele care te urmăresc în cronologie?/Doar eu)
Ex. http://imgur.com/a/gyHKf