| Miriam2323 a întrebat:

Cum pot remedia problema pe Instagram? Când apreciez, dau follow sau unfollow îmi arată că acțiunea e blocată.Cât timp durează?

4 răspunsuri:
| Maia55 a răspuns:

Ai folosit prea mult butonul de follow/unfollow și probabil de aceea. Așteaptă între 24 și 48 de ore și se va remedia singură. De obicei nu durează mai mult de 48 de ore.

| LPCTSTR a răspuns:

Pare destul de evident: ai fost blocată pentru că acțiunile tale au fost detectate ca "spam".
Acum aștepți 24-48 ore sau chiar 72.

| Miriam2323 explică (pentru Maia55):

Au trecut două zilecrying(

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Dacă folosești în exces o funcție, Instagram o va bloca tocmai pentru a evita spam-ul. Recomandarea noastră este să aștepți deblocarea și să folosești rețeaua respectând termenii și condițiile lor - https://help.instagram.com/581066165581870