| Mihai473736 a întrebat:

De ce nu mai pot urmări persoane pe Instagram? Am folosit o aplicație care îmi arată cine îmi dă unfollow și de când am început să folosesc acea aplicatie, Instagram nu mă mai lasă să urmăresc persoane.Deja se fac aproape două luni de când nu mai pot urmări persoane.Este aceasta restricție permanenta sau o să treacă după un timp?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul se afla in intrebare. Aplicatiile acestea sunt detectate de platforma si te vor considera bot, iar dupa urmeaza restrictii.Nu stiu cat dureaza, insa nu mai folosi astfel de aplicatii.