| cumdc a întrebat:

Cum pot sa aflu parola de la contul de Youtube aidiul il stiu dar parola nu. La contul de yahoo stiu si parola si id-ul. Nu as putea sa recuperez contul de Youtube cu ajutorul contului de yahoo

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

In mod normal ar trebui să meargă.
Nu am trecut prin experiența aceasta ca să iti pot da detalii.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca contul de Youtube a fost creat folosind acea adresa de email Yahoo, atunci il poti recupera folosind optiunea Forgot my password.

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ si numarul de telefon.